Welcome to FantasticBlog!!!

znaczek z angielskim napisem welcome przyozdobiony Hiacyntem
Cześć,

Od dzisiaj zaczynamy nowe przedsięwzięcie w Fantastic Studio – zakładamy FantasticBloga.

O czym będziemy pisać? Głównie o tym co może być, naszym zdaniem ciekawe dla Was – coworkerów, freelancerów oraz przedsiębiorców. Zasadniczo będziemy skupiać się na tematach związanych, ogólnie rzecz biorąc, z wiadomościami z czterech dziedzin:

  1. Freelancing i coworking – gdzie będziemy zamieszczali nasze komentarze do wiadomości z poletka, w którym wszyscy pracujemy.
  2. Nowe technologie – rozumiane bardzo szeroko, od ciekawych programów i aplikacji, przez rzeczy ze sferą mobilną, nowości ze świata Internetu, Virtual Reality, oraz czasami gamingu, po nowinki z dziedzin przeróżnych – nowych technologii będzie dotyczył kolejny wpis – zainteresowanych zapraszam!
  3. Rozwój osobisty i Livehacking – tutaj skupimy się na tips and tricks, które mogą nam wszystkim przydać się w biznesie i także w codziennym życiu.
  4. Tematyka lokalna – w końcu, tutaj zamieszczać będziemy informację o eventach, wydarzeniach odbywających się ogólnie w Warszawie, jak również na naszej ukochanej Pradze Północ. Jeśli gdzieś będziemy, to powiemy też jak było i czy warto wybrać się na ewentualne kolejne edycje.

To są tematy główne, których będziemy się trzymać. Nie wykluczone jednak, że od czasu do czasu, na blogu pojawi się coś z zupełnie innej tematyki, lub że po prostu w miarę pisania uznamy, że dana dziedzina się Wam szczególnie podoba – zakładamy przecież rozwój bloga.

Liczymy również że przynajmniej niektóre (a może wszystkie :-P) posty zostaną przez Was – czytelników wzbogacone w procesie dyskusji w komentarzach. Może będą one polemiką wobec naszych opinii i zmuszą nas do weryfikacji naszego toku myślenia – tym bardziej zapraszamy!

Będę pisał możliwie często. Spodziewajcie się na początku 1-3 postów tygodniowo. Później, możliwy wzrost częstotliwości. Jeśli ktoś zapisze się do Newslettera postaram się jednak nie spamować mu za bardzo skrzynki ;-P

Póki co, to tyle jeśli chodzi o przedstawienie nowej idei. Mam nadzieję, że nasz Blog będzie źródłem ciekawych informacji oraz Waszej inspiracji.

 

Pozdrawiam

Łukasz – Ekipa Fantastic Studio

P.S. Chcesz być na bieżąco – zapisz się do naszego Newslettera :-)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.