Coworking w Warszawie na plcu Hallera - Praga-Północ

Fantastic Studio
To stworzona z pasji, wielofunkcyjna przestrzeń na wymiar, umiejscowiona w socrealistycznej zabudowie Placu Hallera. Ponad 270m² zostało zaaranżowane nowocześnie i z charakterem, z przesłaniem aby każdy mógł się czuć jak u siebie. Chcieliśmy stworzyć nie tylko miejsce pracy, ale przestrzeń przyjazną, twórczą, dynamiczną, otwartą na wiele możliwości – tak jak my. Naszą misją jest również promowanie i wspieranie młodych przedsiębiorców. Chcemy pracować z ludźmi, którzy mają pasję.
Dlaczego Praga? Praga jest takim berlińskim Kreuzbergiem sprzed 10 lat. Została już doceniona przez artystów i dynamicznie się rozwijając, tworzy kreatywną atmosferę dla tego typu przedsięwzięć.


Łukasz Głogowski

Łukasz Głogowski
Administracja Fantastic Studio.
Z wykształcenia politolog, specjalista ds. międzynarodowych. Interesujący się w szczególności Amerykańskim Systemem Politycznym i Polityką Zagraniczną USA.
Prywatnie ambitny realista, patrzący na świat trzeźwym okiem, zapalony historyk,  kulinarny Italofil. Kinoman i fan dobrej literatury. Interesuje się również szeroko pojętym sportem- sam uprawia narciarstwo alpejskie.
W Fantastic Studio od sierpnia 2016r jest odpowiedzialny za administrowanie biurem i pracę z Coworkerami. Ponadto poza zadaniami administracyjnymi jest autorem tekstów i prowadzi bloga Fantastic Studio. 


Jagoda Nowik
Współzałożycielka Fantastic Studio.
Psycholog, optymistka, związana z nurtem psychologii pozytywnej oraz psychologii osiągnięć.
W Fantastic Studio jest multitaskiem do potęgi n. Lubię pracować z ludźmi, którzy mają pasję. Stawiam sobie wiele celów i szukam ciekawych dróg aby je osiągnąć, bo droga a nie cel jest dla mnie najważniejsza. Fantastic Studio to dla mnie przygoda dynamiczna i różnorodna – dająca bardzo różnorodne możliwości działania. Tak jak lubię.
Pasjonatka dobrej kuchni, dobrego humoru a przedewszystkim sportu: żeglarstwa regatowego, pływania, gimnastyki sportowej, na co dzień – biegania.
http://masterminds.com.pl


Dawid Polsakiewicz Pomysłodawca i właściciel Fantastic Studio Przedsiębiorca, designer, grafik, artysta i idealista. Większą część swojego dotychczasowego życia spędziłem w Niemczech. Tam zdobyłem wykształcenie w zakresie Komunikacji Wizualnej i Media Design. Tam też działałem jako freelancer i wraz z innymi freelancerami w 2005 utworzyliśmy w Berlinie naszą pracownię – biuro coworkingowe, która z czasem przekształciła się w quasi agencję multimedialną. Obecnie pracuje tam 12 freelancerów – grafików, designerów i programistów, którzy pracując kolektywnie jak i na własną rękę, inspirują się wzajemnie i realizują twórcze projekty – razem i osobno. W 2010 roku wróciłem do Polski. Ceniąc sobie taki model pracy postanowiłem teraz tutaj – w Warszawie, stworzyć model pracowni, który świetnie sprawdza się w Berlinie. Tak narodził się pomysł na Fantastic Studio a w konsekwencji również na Creative Network.


O Fantastic Studio