Sala konferencyjna / szkoleniowa

Do dyspozycji masz dwie sale, mniejszą i większą.
Nasza mniejsza sala konferencyjna to miejsce idealne na kameralne spotkania biznesowe, warsztaty, szkolenia czy prezentacje.

Cena netto

(ca. 13,5m²) mieści swobodnie 6os. przy stole i do ca. 12os. bez stołu.

 • wynajem (1h) – 50,- zł netto
 • wynajem całodniowy (8h) – 350,- zł netto

Zadzwoń lub napisz do nas i dowiedz się więcej.


Pon.-Piąt. 9:00-17:00
info@fantastic-studio.com

Sprawdź na mapie jak do nas dojechać

Sala konferencyjna / szkoleniowa (duża)

sala konferencyjna warszawa praga

Nasza większa sala konferencyjna świetnie sprawdzi się na spotkania biznesowe, szkolenia, prezentacje, czy mniejsze konferencje.

Cena netto

(ca. 35m²) mieści swobodnie 16os. przy dużym stole i do ca. 25os. w układzie teatralnym

do16 os.

 • Tylko wynajem całodniowy (8h) – 1150,- zł netto

17-25 os. (w układzie teatralnym)

 • ceny ustalane są indywidualnie

Projektor

 • wynajem całodniowy (8h) 90,- zł

Serwis Kawowy

sala konferencyjna serwis kawowy warszawa praga

Lunch

Na lunch polecamy oddaloną zaledwie o 100 m restaurację o nazwie „Plac Hallera”, serwującą dania kuchni włoskiej. Więcej informacji znajdą Państwo na ich profilu na Facebooku

Do dyspozycji masz

 • tablicę suchościeralną / flipchart
 • dostęp do Internetu WiFi
 • co-użytkowanie ksera, drukarki, skanera
 • Osobne wejście od ulicy
 • Darmowy Parking wzdłuż ulicy Pl. Hallera.

Warunki wynajmu sali konferenyjnej

 • cennik dotyczy standardowych godzin otwarcia Pon.-Piąt. 9:00 do 17:00
 • sala dostępna jest w godzinach jakie sobie tylko wymarzysz – ponieważ jesteśmy biurem niestandardowym, możliwy jest wynajem w niestandardowych godzinach i w weekend – zapytaj nas o ofertę
 • podane ceny są cenami netto
 • przy rozliczeniach godzinowych liczymy każdą rozpoczętą godzinę
 • płatność przyjmujemy gotówką lub przelewem w formie przedpłaty, co stanowi ostateczne potwierdzenie rezerwacji
 • rezerwację należy odwoływać z min. dwudniowym wyprzedzeniem  –  w innym przypadku obciążamy kwotą 50% kosztów wynajmu
 • zmiany w rezerwacji, jak na przyklad ilość osób, catering, etc. należy dokonywać z min. dwudniowym wyprzedzeniem

Zadzwoń lub napisz do nas i dowiedz się więcej.


Pon.-Piąt. 9:00-17:00
info@fantastic-studio.com


Sprawdź na mapie jak do nas dojechać


Trochę więcej o naszej sali.

Oferujemy salę konferencyjną o powierzchni ca. 35m2 cechują się jedynym w swoim rodzaju charakterem. Jej designerski charakter połączony z miłą i pomocną obsługą zapewnią unikalną atmosferę dla Twoich wydarzeń.

Nasza sala konferencyjna jest idealnym miejscem dla wszelkiego rodzaju spotkań. W szczególności polecamy ją do obsługi warsztatów (w tym warsztatów kreatywnych), szkoleń, czy prezentacji produktów. Doskonale nadaję się również do spotkań negocjacyjnych z klientami czy spotkań rekrutacyjnych.

Możliwości ustawienia

Sala konferencyjna Fantastic Studio oferuje dwie podstawowe możliwości ustawienia.

Po pierwsze możesz zasiąść wraz z innymi uczestnikami spotkania przy jednym dużym stole konferencyjnym. W takim ustawieniu w naszej sali konferencyjnej wygodnie możemy przyjąć grupy do 16 os.

W przypadku grup większych, naszym gościom proponujemy ustawienie teatralne, czyli ustawienia krzeseł w rzędach.

Zarówno jedno jak i drugie ustawienie krzeseł daje każdemu z uczestników równy dostęp do prowadzącego szkolenie i materiałów wyświetlanych przez niego na prezentacji.

Charakter

Kolejną rzeczą, która wyróżnia naszą salę konferencyjną na przestrzeni innych tego typu miejsc jest wspomniany przez nas wcześniej designerski charakter tego miejsca. Główny wpływ mają na niego wykorzystane przez nas przy pierwszym wariancie ustawienia krzesła znanych projektantów, których nie znajdziecie już w ofercie sklepów i hurtowni meblowych. Zostały one przez nas dobrane tak, aby nasi goście mogli w komfortowych warunkach uczestniczyć w przeprowadzanych spotkaniach.

Serwis kawowy

Sala konferencyjna w Fantastic Studio daje ponadto możliwość wystawienia serwisu kawowego bezpośrednio w jej obrębie, ale w sposób nie narzucający się naszym gościom. Mogą oni skorzystać z serwisu nie przeszkadzając jednocześnie pozostałym uczestnikom spotkania w dalszej pracy. Podobnie jest w wypadku obsługi. Dzięki drugim drzwiom, prowadzącym do sali konferencyjnej, możemy sprawdzić czy niczego Państwu nie brakuje i uzupełnić serwis nie przeszkadzając w odbiorze treści przekazywanych przez prelegenta.

Osobne wejście

Nasza sala konferencyjna posiada również drzwi wychodzące na ulicę od strony pl. Hallera. Niesie to ze sobą dwie pozytywne kwestie. Po pierwsze możesz przyjąć swojego klienta bezpośrednio w sali konferencyjnej – klient wchodzi bezpośrednio na Twoje wydarzenie nie przechodząc przez Open Space – co nie ukrywamy jest również zaletą dla nas i naszych coworkerów. Z drugiej jednak strony to rozwiązanie sprawdza się jeśli musisz szybko rozładować np. produkty, które chcesz zaprezentować. W takim wypadku można podjechać samochodem pod samo wejście do naszej sali rozładować auto a potem zaparkować je bezpłatnie w obrębie placu Hallera.

Zarówno wejście od strony Open Space, jak również od ulicy są zamykane na klucz. Klucz ten przechowujemy na państwa prośbę w recepcji coworkingu.

To wszystko, w połączeniu z bardzo dobrym połączeniem komunikacyjnym (pętla autobusowa i postój taksówek zaraz obok naszego coworkingu i przystanek tramwajowy po drugiej stronie ul. Jagiellońskiej) powoduje, że nasza sala jest na pewno miejscem, gdzie warto organizować swoje spotkania, szkolenia czy warsztaty.

Serdecznie zapraszamy do kontaktu i składania zapytań. Przekonaj się, że warto !

Zespół Fantastic Studio

Podziel się na ...Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin