Coworking Praga-Północ

Sala Konferencyjna / Szkoleniowa

Sala Konferencyjna

Dla kogo

Idealne dla mniejszych lub większych grup chcących w spokoju przeprowadzić swoje spotkanie lub szkolenie

W pakiecie

Recepcja, Serwis Kawowy, WiFi, Tablica Suchościerna/ Flipchart, Rzutnik

Ceny i dostępność

Oferujemy elastyczne opcje do wyboru, szczegóły poniżej. Przejdź niżej i zobacz, które z nich są dla Ciebie odpowiednie. 

Zadzwoń lub napisz i dowiedz się więcej.

791 151 483

Pon- Piąt. 9:00 - 17:00

info@fantastic-studio.com

Ceny

Nasza Sala Konferencyjna / Szkoleniowa (ca. 35m²) mieści swobodnie 16 os. przy dużym stole i do ca. 25os. w układzie teatralnym

1-5 os.

 • wynajem (1h) – 50,- zł
 • wynajem całodniowy (8h) – 350,- zł  zamiast 400,- zł  –  oszczędzasz 50,- zł.

6-11 os.

 • wynajem (1h) – 80,- zł
 • wynajem całodniowy (8h) – 560,- zł   zamiast 640,- zł  –  oszczędzasz 80,- zł.

12-16 os.

 • wynajem (1h) – 100,- zł
 • wynajem całodniowy (8h) – 700,- zł   zamiast 800,- zł  –  oszczędzasz 100,- zł.

17-25 os. (układzie teatralnym)

 • ceny ustalane są indywidualnie

Projektor

 • wynajem całodniowy (8h) 90,- zł

Serwis Kawowy

 • od 15,00 zł/os, Szczegóły ustalane przy zapytaniu. 

Lunch

Na lunch polecamy oddaloną zaledwie o 100 m restaurację o nazwie „Plac Hallera”, serwującą dania kuchni włoskiej. Więcej informacji znajdą Państwo na ich profilu na Facebooku

Do dyspozycji masz

 • tablicę suchościeralną / flipchart
 • dostęp do Internetu WiFi
 • co-użytkowanie ksera, drukarki, skanera
 • Osobne wejście od ulicy
 • Darmowy Parking wzdłuż ulicy Pl. Hallera.

Warunki wynajmu sali konferenyjnej

 • cennik dotyczy standardowych godzin otwarcia Pon.-Piąt. 9:00 do 17:00
 • sala dostępna jest w godzinach jakie sobie tylko wymarzysz – ponieważ jesteśmy biurem niestandardowym, możliwy jest wynajem w niestandardowych godzinach i w weekend – zapytaj nas o ofertę
 • podane ceny są cenami netto
 • przy rozliczeniach godzinowych liczymy każdą rozpoczętą godzinę
 • płatność przyjmujemy gotówką lub przelewem w formie przedpłaty, co stanowi ostateczne potwierdzenie rezerwacji
 • rezerwację należy odwoływać z min. dwudniowym wyprzedzeniem  –  w innym przypadku obciążamy kwotą 50% kosztów wynajmu
 • zmiany w rezerwacji, jak na przyklad ilość osób, catering, etc. należy dokonywać z min. dwudniowym wyprzedzeniem

Przeczytaj opinie naszych Klientów

Paweł Redzyński
25. Listopad, 2021.
Korzystam z usług FS ponad 2 lata, nigdy nie było żadnych problemów. Atmosfera pomaga w skupieniu, na miejscu są niezbędne warunki do prowadzenia działalności. Wszelkie problemy łatwo rozwiązać z pracownikami którzy są zawsze na miejscu. Komunikacja z wynajmującymi jest jasna.
Amelia Lewandowska
24. Listopad, 2021.
super atmosfera i profesjonalna obsługa
Adrian Gajzler
10. Marzec, 2021.
Już od jakiegoś czasu korzystam z usług Fantastic Studio i szczerze polecam. To świetne miejsce dla każdego przedsiębiorcy ;) Na początku byłem nastawiony tylko na jedną usługę, ale szybko rozszerzyłem współpracę o kolejne. Dogodna lokalizacja, bardzo dobra obsługa, wyjątkowo przystępne ceny jak na Warszawę :) Wszystko szybko, sprawnie, a do tego praca w ciszy i spokoju. Wszystkim polecam :)
Studio Komfort
10. Marzec, 2021.
Dobre miejsce do pracy poza domem. Niezła lokalizacja z rewelacynym dojazdem. Uczynni ludzie. Fajna atmosfera. POLECAMY !!!
TWC PL
24. Luty, 2021.
Doskonałe miejsce do prowadzenia działalności gospodarczej zarówno w formie wynajmu sali na godziny (dni) jak i stałego miejsca do pracy. Profesjonalna i sympatyczna obsługa. Świetna lokalizacja przy placu Hallera, jestem zadowolona z usług świadczonych przez Fantastic Studio i korzystam z nich od 2017 r.
Krzysztof Komorowski
3. Luty, 2021.
Wspaniałe miejsce i wspaniali ludzie. Z przyjemością korzystam z tej przestrzeni od 2018 r. i oby jak najdłużej:) cenię sobie możlwiosć obioru korespondencji, wynajmu sali konferencyjnej oraz gabinetu. Jak dla mnie i moich klientów świetna lokalizacja. Polecam :)
Kamil Mikołajczuk
28. Styczeń, 2021.
Super miejsce! Najbardziej podoba mi się to, że pracuję kiedy chce, bo dostęp mam 24h/7, na nogi stawia mnie kawa z ekspresu, do tego mam dostęp do WiFi i drukarki. Gdy skończy się tusz w drukarce, lub pojawi się jakiś inny problem wystarczy poprosić Łukasza, który od razu załatwia sprawę. To wszystko w świetnej cenie, w dobrej lokalizacji, w miłej atmosferze wśród fajnych ludzi. Polecam!
Joan Dz
28. Styczeń, 2021.
Polecam i miejsce i ludzi tam pracujących! Zawsze otwarci , wspierający z inicjatywą i wysoką kulturą osobistą. Wygodna lokalizacja łatwy dojazd środkami komunikacji i ciągle bezpłatny parking.... oby tak jeszcze dłużej :o) Do tego nowoczesna infrastruktura biznesowa i wsparcie widoczne na każdym kroku. Dziękuję w imieniu również kolegów i polecamy :o)
Adam Lamparski
27. Styczeń, 2021.
Sprawnie, dyskretnie bez problemów. I jaki fajny klimat.

FANTASTIC STUDIO
Pl. Hallera 5, lok. 14a, 03-464 Warszawa Praga-Północ
(Wejście od pl. Hallera, parter)

791 151 483

Recepcja  Pon. - Pt. 9:00 - 17:00 | Abonament 24/7

info@fantastic-studio.com

Trochę więcej o naszej sali.

Oferujemy salę konferencyjną o powierzchni ca. 35m2 cechują się jedynym w swoim rodzaju charakterem. Jej designerski charakter połączony z miłą i pomocną obsługą zapewnią unikalną atmosferę dla Twoich wydarzeń.

Nasza sala konferencyjna jest idealnym miejscem dla wszelkiego rodzaju spotkań. W szczególności polecamy ją do obsługi warsztatów (w tym warsztatów kreatywnych), szkoleń, czy prezentacji produktów. Doskonale nadaję się również do spotkań negocjacyjnych z klientami czy spotkań rekrutacyjnych.

Możliwości ustawienia

Sala konferencyjna Fantastic Studio oferuje dwie podstawowe możliwości ustawienia.

Po pierwsze możesz zasiąść wraz z innymi uczestnikami spotkania przy jednym dużym stole konferencyjnym. W takim ustawieniu w naszej sali konferencyjnej wygodnie możemy przyjąć grupy do 16 os.

W przypadku grup większych, naszym gościom proponujemy ustawienie teatralne, czyli ustawienia krzeseł w rzędach.

Zarówno jedno jak i drugie ustawienie krzeseł daje każdemu z uczestników równy dostęp do prowadzącego szkolenie i materiałów wyświetlanych przez niego na prezentacji.

Charakter

Kolejną rzeczą, która wyróżnia naszą salę konferencyjną na przestrzeni innych tego typu miejsc jest wspomniany przez nas wcześniej designerski charakter tego miejsca. Główny wpływ mają na niego wykorzystane przez nas przy pierwszym wariancie ustawienia krzesła znanych projektantów, których nie znajdziecie już w ofercie sklepów i hurtowni meblowych. Zostały one przez nas dobrane tak, aby nasi goście mogli w komfortowych warunkach uczestniczyć w przeprowadzanych spotkaniach.

Serwis kawowy

Sala konferencyjna w Fantastic Studio daje ponadto możliwość wystawienia serwisu kawowego bezpośrednio w jej obrębie, ale w sposób nie narzucający się naszym gościom. Mogą oni skorzystać z serwisu nie przeszkadzając jednocześnie pozostałym uczestnikom spotkania w dalszej pracy. Podobnie jest w wypadku obsługi. Dzięki drugim drzwiom, prowadzącym do sali konferencyjnej, możemy sprawdzić czy niczego Państwu nie brakuje i uzupełnić serwis nie przeszkadzając w odbiorze treści przekazywanych przez prelegenta.

Osobne wejście

Nasza sala konferencyjna posiada również drzwi wychodzące na ulicę od strony pl. Hallera. Niesie to ze sobą dwie pozytywne kwestie. Po pierwsze możesz przyjąć swojego klienta bezpośrednio w sali konferencyjnej – klient wchodzi bezpośrednio na Twoje wydarzenie nie przechodząc przez Open Space – co nie ukrywamy jest również zaletą dla nas i naszych coworkerów. Z drugiej jednak strony to rozwiązanie sprawdza się jeśli musisz szybko rozładować np. produkty, które chcesz zaprezentować. W takim wypadku można podjechać samochodem pod samo wejście do naszej sali rozładować auto a potem zaparkować je bezpłatnie w obrębie placu Hallera.

Zarówno wejście od strony Open Space, jak również od ulicy są zamykane na klucz. Klucz ten przechowujemy na państwa prośbę w recepcji coworkingu.

To wszystko, w połączeniu z bardzo dobrym połączeniem komunikacyjnym (pętla autobusowa i postój taksówek zaraz obok naszego coworkingu i przystanek tramwajowy po drugiej stronie ul. Jagiellońskiej) powoduje, że nasza sala jest na pewno miejscem, gdzie warto organizować swoje spotkania, szkolenia czy warsztaty.

Serdecznie zapraszamy do kontaktu i składania zapytań. Przekonaj się, że warto !

Zespół Fantastic Studio