Sala konferencyjna

Coworking
elastyczny styl pracy

Sala Konferencyjna

Dla kogo

Idealne dla mniejszych lub większych grup chcących w spokoju przeprowadzić swoje spotkanie lub szkolenie

W pakiecie

Recepcja, Serwis Kawowy, WiFi, Tablica Suchościerna/ Flipchart, Rzutnik

Ceny i dostępność

Oferujemy elastyczne opcje do wyboru, szczegóły poniżej. Przejdź niżej i zobacz, które z nich są dla Ciebie odpowiednie. 

Zadzwoń lub napisz i dowiedz się więcej.

695 767 595

Pon- Piąt. 9:00 - 17:00

info@fantastic-studio.com

Ceny

Nasza Sala Konferencyjna / Szkoleniowa (ca. 35m²) mieści swobodnie 16 os. przy dużym stole i do ca. 25os. w układzie teatralnym

1-5 os.

 • wynajem (1h) – 50,- zł
 • wynajem całodniowy (8h) – 350,- zł  zamiast 400,- zł  –  oszczędzasz 50,- zł.

6-11 os.

 • wynajem (1h) – 80,- zł
 • wynajem całodniowy (8h) – 560,- zł   zamiast 640,- zł  –  oszczędzasz 80,- zł.

12-16 os.

 • wynajem (1h) – 100,- zł
 • wynajem całodniowy (8h) – 700,- zł   zamiast 800,- zł  –  oszczędzasz 100,- zł.

17-25 os. (układzie teatralnym)

 • ceny ustalane są indywidualnie

Projektor

 • wynajem całodniowy (8h) 90,- zł

Serwis Kawowy

 • od 15,00 zł/os, Szczegóły ustalane przy zapytaniu. 

Lunch

Na lunch polecamy oddaloną zaledwie o 100 m restaurację o nazwie „Plac Hallera”, serwującą dania kuchni włoskiej. Więcej informacji znajdą Państwo na ich profilu na Facebooku

Do dyspozycji masz

 • tablicę suchościeralną / flipchart
 • dostęp do Internetu WiFi
 • co-użytkowanie ksera, drukarki, skanera
 • Osobne wejście od ulicy

Warunki wynajmu sali konferenyjnej

 • cennik dotyczy standardowych godzin otwarcia Pon.-Piąt. 9:00 do 17:00
 • sala dostępna jest w godzinach jakie sobie tylko wymarzysz – ponieważ jesteśmy biurem niestandardowym, możliwy jest wynajem w niestandardowych godzinach i w weekend – zapytaj nas o ofertę
 • podane ceny są cenami netto
 • przy rozliczeniach godzinowych liczymy każdą rozpoczętą godzinę
 • płatność przyjmujemy gotówką lub przelewem w formie przedpłaty, co stanowi ostateczne potwierdzenie rezerwacji
 • rezerwację należy odwoływać z min. dwudniowym wyprzedzeniem  –  w innym przypadku obciążamy kwotą 50% kosztów wynajmu
 • zmiany w rezerwacji, jak na przyklad ilość osób, catering, etc. należy dokonywać z min. dwudniowym wyprzedzeniem

FANTASTIC STUDIO
Pl. Hallera 5, lok. 14a, 03-464 Warszawa Praga-Północ
(Wejście od pl. Hallera, parter)

695 767 595

Recepcja  Pon. - Pt. 9:00 - 17:00 | Abonament 24/7

info@fantastic-studio.com

Trochę więcej o wynajmie naszej sali konferencyjnej

Oferujemy wynajem sali konferencyjnej na godziny w Warszawie o powierzchni ca. 35m2, która wyróżnia się jedynym w swoim rodzaju charakterem. Jej designerski charakter połączony z miłą i pomocną obsługą zapewni unikalną atmosferę dla Twoich wydarzeń. Sala konferencyjna na godziny w Warszawie jest wyposażona zgodnie z najwyższymi standardami, które gwarantują wszystkim rozmówcom najlepszą wygodę przebywania.

Nasza sala konferencyjna w Warszawie jest idealnym miejscem dla wszelkiego rodzaju spotkań. W szczególności polecamy ją do obsługi warsztatów (w tym warsztatów kreatywnych), szkoleń, czy prezentacji produktów. Sala konferencyjna na godziny w Warszawie doskonale nadaje się również do spotkań negocjacyjnych z klientami oraz spotkań rekrutacyjnych.

Możliwości ustawienia

Sala konferencyjna Fantastic Studio oferuje dwie podstawowe możliwości ustawienia.

Po pierwsze w sali konferencyjnej na godziny możesz zasiąść wraz z innymi uczestnikami spotkania na ergonomicznych krzesłach, przy jednym dużym, funkcjonalnym stole. W takim ustawieniu w naszej sali konferencyjnej wygodnie możemy przyjąć grupy do 16 os., goszcząc ich kawą i herbatą z naszych profesjonalnych serwisów kawowych.

W przypadku grup większych, naszym gościom proponujemy ustawienie teatralne, czyli ustawienia krzeseł w rzędach.

Wszystkim uczestnikom zapewniamy równy dostęp do prowadzącego szkolenie i materiałów wyświetlanych przez niego na prezentacji.

Wyposażenie sal

Dzięki profesjonalnemu wyposażeniu, sala konferencyjna na godziny jest niezwykle funkcjonalna – posiada tablice suchościeralne, flipchart, rzutniki slajdów i projektory multimedialne. Zapewniamy możliwość podłączenia urządzeń do Wi-Fi, które gwarantuje dostęp do szybkiego internetu.

Udostępniane u nas sale konferencyjne na godziny w Warszawie są klimatyzowane, a ich modny wystrój zapewnia widzom doskonały odbiór wizualny przestrzeni. Dogodne warunki, specjalnie dostosowane do wielogodzinnych rozmów, wspierają prowadzenie negocjacji i dyskusji. Sale konferencyjne w Warszawie są gwarancją najwyższej wygody, ich wynajem oferujemy zarówno polskim, jak i zagranicznym przedsiębiorcom, trenerom i coachom.

Charakter

Kolejną rzeczą, która wyróżnia naszą salę konferencyjną na godziny na tle innych tego typu miejsc jest wspomniany przez nas designerski charakter tego miejsca. Główny wpływ mają na niego wykorzystane przez nas przy pierwszym wariancie ustawienia krzeseł znanych projektantów, których nie znajdziecie już w ofercie sklepów i hurtowni meblowych. Wyposażają one nasze sale konferencyjne na godziny, zapewniając gościom najlepsze warunki do uczestniczenia w przeprowadzanych spotkaniach.

Serwis kawowy

W Fantastic Studio, bezpośrednio w obrębie sal konferencyjnych na godziny dajemy możliwość wystawienia serwisu kawowego w sposób nienarzucający się gościom. Mogą oni skorzystać z serwisu, nie przeszkadzając jednocześnie pozostałym uczestnikom spotkania w dalszej pracy. Podobnie jest w wypadku obsługi, która wchodząc przez drugie drzwi, wyposażające salę konferencyjną na godziny, sprawdza czy niczego Państwu nie brakuje i uzupełnia serwis, nie przeszkadzając w odbiorze treści przekazywanych przez prelegenta.

Osobne wejście

Nasza sala konferencyjna na godziny posiada również drzwi wychodzące na ulicę od strony pl. Hallera – możesz więc przyjąć swojego klienta bezpośrednio w sali konferencyjnej. Wtedy wejdzie on na Twoje wydarzenie nie przechodząc przez drzwi, które prowadzą do Open Space, czyli przestrzeni służącej prelegentowi do swobodnego rozładowania swoich sprzętów i produktów. Pod samo wejście do naszej sali można podjechać samochodem, a potem zaparkować je bezpłatnie w obrębie placu Hallera.

Zarówno wejście od strony Open Space, jak również od ulicy są zamykane na klucz, który przechowujemy na Państwa prośbę w recepcji coworkingu. Dzięki temu rozwiązaniu wynajem sali na godziny w Warszawie zapewnia gościom poczucie bezpieczeństwa.

To wszystko, w połączeniu z bardzo dobrym połączeniem komunikacyjnym (blisko naszego coworkingu znajduje się pętla autobusowa, postój taksówek i przystanek tramwajowy, który jest po drugiej stronie ul. Jagiellońskiej) sprawia, że nasza sala konferencyjna na godziny na warszawskiej Pradze jest idealnym miejscem do zorganizowania każdego spotkania, szkolenia i warsztatu.

Wynajem sali na godziny w Warszawie oferujemy Państwu w atrakcyjnych cenach – serdecznie zapraszamy do kontaktu i składania zapytań. Przekonaj się, że warto!

Zespół Fantastic Studio