[Mikro] Biuro

wypróbuj cały tydzień
BEZPŁATNIE

Coworking
Praga-Północ

[Mikro] Biuro

Coworking Warszawa - Mikro-Biuro / Pokuj

Dla kogo

Idealne dla freelancerów, startupów, osób pracujących zdalnie i wszystkich chcących posiadać własne cztery ściany w Coworkingu.  

W pakiecie

Recepcja, własne klucze (dostęp 24/7), WiFi, przestrzeń ChillOut – Kuchnia, Sala konferencyjna, kawa i herbata,  ksero/drukarka/skaner.

Ceny i dostępność

Ceny biur zależne od ich powierzchni. Szczegóły poniżej. Przejdź niżej i zobacz, które z nich odpowiada Ci najbardziej.

wypróbuj cały tydzień
BEZPŁATNIE

Zadzwoń lub napisz i dowiedz się więcej.

695 767 595

Pon- Piąt. 9:00 - 17:00

info@fantastic-studio.com

Wynajmij własne biuro w Coworkingu

Na przestrzeni 270 m² wydzieliliśmy małe i większe biura (od 7m² do 30m²), które można zaaranżować pod dowolną działalność. Ty wybierasz …

Ceny
[Mikro] Biura dla 2 os. (ca. 7m²),
od 1 250,–zł. netto

[Mikro] Biura dla 2/3 os. (ca. 8-9m²),
od 1 425,–zł netto

[Mikro] Biura dla 3 os. (ca. 11m²),
1 550,–zł netto

[Mikro] Biuro dla 4/5 os. (ca. 20m²),
2 200,–zł netto

[Mikro] Biuro dla 5/6 os. (ca. 30m²),
3 300,–zł/mies. netto.

.. poza tym do dyspozycji (w cenie) masz

 • własne klucze, dostęp 24h/7dni
 • biura są wyposażone w podstawowe meble: biurka, fotele biurowe, regały
 • wspólna strefa ChillOut / Kuchnia (ca. 23m²) – bez limitu
 • 6 godz. sali konferencyjnej lub gabinetu / mies.
 • Kawa, herbata – bez limitu
 • nielimitowany dostęp do Internetu WiFi / lub kabel sieciowy
 • możliwość rejestracji siedziby firmy, fundacji, stowarzyszenia (50,- zł/mies.)
 • co-użytkowanie ksera, drukarki, skanera
 • media (prąd, woda, ogrzewanie)
 • sprzątanie
 • bez kaucji
 • miesięczny okres wypowiedzenia

Zadzwoń lub napisz do nas i dowiedz się więcej.

 

695 767 595

Pon- Piąt. 9:00 - 17:00

info@fantastic-studio.com

Przeczytaj opinie naszych Klientów

DOSKONAŁA
32 opinii na
Jacek Skrzypek
Jacek Skrzypek
1. Grudzień, 2022.
Świetna lokalizacja, przyjemna atmosfera, czysto, ładnie - polecam!
Antek Tujek
Antek Tujek
10. Wrzesień, 2022.
Plus za obsługę
Ivan Ch
Ivan Ch
14. Lipiec, 2022.
Great place to work, always quiet, greatly located. Coworking with an amazing team and everything you need for productive work. The best coworking experience I've ever had. Highly recommend it.
Alexander S
Alexander S
22. Czerwiec, 2022.
Fantastic Studio is a great place. Nice and quiet location, good public transport connection, affordable price, great owners - what else do you need? :) Highly recommend it.
Ernest Krzemieniewski
Ernest Krzemieniewski
30. Maj, 2022.
Ciche i elastyczne miejsce. Internet na dobrym poziomie.
Kasia Badurek
Kasia Badurek
20. Maj, 2022.
Bardzo dobra lokalizacja gabinetu. Współpraca z recepcją bez problemu. Samaczna kawa🙂
Amelia Lewandowska
Amelia Lewandowska
24. Listopad, 2021.
super atmosfera i profesjonalna obsługa
Adrian Gajzler
Adrian Gajzler
10. Marzec, 2021.
Już od jakiegoś czasu korzystam z usług Fantastic Studio i szczerze polecam. To świetne miejsce dla każdego przedsiębiorcy ;) Na początku byłem nastawiony tylko na jedną usługę, ale szybko rozszerzyłem współpracę o kolejne. Dogodna lokalizacja, bardzo dobra obsługa, wyjątkowo przystępne ceny jak na Warszawę :) Wszystko szybko, sprawnie, a do tego praca w ciszy i spokoju. Wszystkim polecam :)
Studio Komfort
Studio Komfort
10. Marzec, 2021.
Dobre miejsce do pracy poza domem. Niezła lokalizacja z rewelacynym dojazdem. Uczynni ludzie. Fajna atmosfera. POLECAMY !!!

FANTASTIC STUDIO
Pl. Hallera 5, lok. 14a, 03-464 Warszawa Praga-Północ
(Wejście od pl. Hallera, parter)

695 767 595

Recepcja  Pon. - Pt. 9:00 - 17:00 | Abonament 24/7

info@fantastic-studio.com

Biuro do wynajęcia w Fantastic Studio.

Czasami Open Space to za mało. Prowadzisz swoją własną firmę i zatrudniasz jednego lub dwóch pracowników? W takim wypadku świetnie sprawdzą się nasze mikrobiura do wynajęcia. Biuro coworkingowe w Warszawie to idealne rozwiązanie dla osób prywatnych i przedsiębiorców szukających spokoju i komfortu. Funkcjonalne przestrzenie wspierają kreatywny proces pracy, pozytywnie wpływając na odpowiednie skupienie. Wygodne, warszawskie biuro na godziny zostało zagospodarowane tak, aby pomieścić w sobie wszystko, co będzie Ci najbardziej potrzebne.

Idealne biuro? Coworking w Warszawie!

Wyposażone w podstawowy sprzęt (biurka i krzesła) zapewniają warunki optymalne do pracy. Z jednej strony wciąż pracujesz w coworkingu, co kalkuluje się bardziej niż wynajem biura w biurowcu w centrum, po doliczeniu wszystkich opłat. Z drugiej jednak strony otrzymujesz miejsce do pracy w swoim prywatnym zespole. Niewielka przestrzeń świetnie sprawdzi się jako tymczasowa siedziba startupów, dzięki czemu przechowasz wszystko w jednym miejscu. Biuro coworkingowe sprawdzi się także w przypadku nauki. Przygotowujesz się ze znajomymi do egzaminów? Wynajmijcie gabinet dla siebie i w spokoju wspólnie opracowujcie zagadnienia.

Biuro na godziny dopasowane do Twoich potrzeb

W naszym coworkingu posiadamy sześć mikrobiur różnej wielkości – od 7 m2  do 30 m2. W większości jest to miejsce do swobodnej pracy dla 2-7 os. Wynajęte u nas mikrobiuro możesz zaaranżować w dowolny sposób. Jeśli masz swoje ulubione plakaty, kwiatki, biurka lub fotele to śmiało, nie krępuj się!

Jesteś fanem niestandardowych godzin pracy? Korzystaj z coworkingowego biura kiedy tylko zechcesz – otrzymasz od nas własne klucze, a dzięki nim całodobowy dostęp do wynajętej powierzchni. Takie rozwiązanie umożliwi Ci elastyczne podejście do obowiązków i pracy, nie stresuj się terminami, podziel swoje zadania tak, jak Ci wygodnie. Dodatkowo możesz w pełni korzystać z naszej przestrzeni wspólnej – ChillOut/ Kuchnia (ca. 23 m2), wraz z nielimitowanym dostępem do kawy i herbaty. Podczas wynajmu biura na godziny w Warszawie, możesz korzystać z Internetu Wi-Fi, jak również z Internetu w sieci LAN (czyli przez kabel sieciowy).

Dodatkowy atut to możliwość rezerwacji naszej sali konferencyjnej (ca. 35 m2) na spotkania do 5h/mies. (w cenie wynajmu Twojego mikrobiura). Jeśli potrzebujesz możesz również zarejestrować swoją działalność pod naszym adresem poprzez usługę wirtualnego adresu. Wspomniana usługa jest dostępna w promocyjnej cenie. Jakby tego było mało w cenę wliczyliśmy wszystkie dodatkowe opłaty w tym za tzw. media (woda, prąd. ogrzewanie).

Podsumowując wynajmując u nas warszawskie biuro na godziny płacisz raz (mniej niż za analogiczną przestrzeń w biurowcu po doliczeniu opłat) i możesz w pełni skupić się na Twoim biznesie i Twoich sprawach. Biura coworking w Warszawie to rozwiązania dopasowane do szybkiego tempa miejskiego życia. Korzystaj z profesjonalnej i komfortowej przestrzeni kiedy tylko zechcesz. Skontaktuj się z nami i zapytaj o wolne biura coworkingowe na warszawskiej Pradze!

Pozdrawiamy

Zespół Fantastic Studio