[Mikro] Biuro

wypróbuj cały tydzień
BEZPŁATNIE

Coworking
elastyczny styl pracy

Coworking Warszawa - Mikro-Biuro / Pokuj

Dla kogo

Idealne dla freelancerów, startupów, osób pracujących zdalnie i wszystkich chcących posiadać własne cztery ściany w Coworkingu.  

W pakiecie

Recepcja, własne klucze (dostęp 24/7), WiFi, przestrzeń ChillOut – Kuchnia, Sala konferencyjna, kawa i herbata,  ksero/drukarka/skaner.

Ceny i dostępność

Ceny biur zależne od ich powierzchni. Szczegóły poniżej. Przejdź niżej i zobacz, które z nich odpowiada Ci najbardziej.

wypróbuj cały tydzień
BEZPŁATNIE

Zadzwoń lub napisz i dowiedz się więcej.

695 767 595

Pon- Piąt. 9:00 - 17:00

info@fantastic-studio.com

Wynajmij własne biuro w Coworkingu

Na przestrzeni 270 m² wydzieliliśmy małe i większe biura (od 7m² do 30m²), które można zaaranżować pod dowolną działalność. Ty wybierasz …

Ceny
[Mikro] Biura dla 2 os. (ca. 7m²),
od 1 250,–zł. netto

[Mikro] Biura dla 2/3 os. (ca. 8-9m²),
od 1 425,–zł netto

[Mikro] Biura dla 3 os. (ca. 11m²),
1 550,–zł netto

[Mikro] Biuro dla 4/5 os. (ca. 20m²),
2 200,–zł netto

[Mikro] Biuro dla 5/6 os. (ca. 30m²),
3 300,–zł/mies. netto.

.. poza tym do dyspozycji (w cenie) masz

  • własne klucze, dostęp 24h/7dni
  • podstawowe wyposażenie: biurka, fotele biurowe, regały
  • sprzątanie, WIFI lub kabel sieciowy, media (prąd, woda, ogrzewanie)
  • Co – użytkownie bez limitu: Strefa Chill-Out/Kuchnia, Kawa, Herbata, ksero, dukarka skaner
  • 6 godz. sali konferencyjnej/ mies..
  • bez kaucji, Miesięczny okres wypowiedzenia, bez kaucji
  • możliwość rejestracji siedziby firmy, fundacji, stowarzyszenia (+50,- zł/mies.)

Zadzwoń lub napisz do nas i dowiedz się więcej.

 

695 767 595

Pon- Piąt. 9:00 - 17:00

info@fantastic-studio.com

Przeczytaj opinie naszych Klientów

DOSKONAŁA
45 opinii na
Paweł Kapral
Paweł Kapral
21. Grudzień, 2023.
Sympatyczna obsługa, dużo miejsca, wygodny aneks kuchenny z ekspresem do kawy i całą paletą herbat smakowych ? Naprawdę przyjemnie spedzony czas przy pracy ?
Maryna Kalenska
Maryna Kalenska
10. Grudzień, 2023.
Great coworking place! It’s quite and spacious. It also has a few meeting rooms and a kitchen. The price is very affordable too
Artur Aksamit
Artur Aksamit
16. Listopad, 2023.
Bardzo pozytywne miejsce, super atmosfera. Najlepsza kawa w mieście!
Alessia Raponi
Alessia Raponi
30. Wrzesień, 2023.
Super :)
Michał Dobrzański
Michał Dobrzański
26. Wrzesień, 2023.
Z coworku korzystam już od około roku. Zostaję na pewno na dłużej :) Bardzo przyjemna atmosfera. Kawa zawsze jest. W kuchni się przyjemnie spędza czas i przygotowuje posiłki. Dla mnie jako osoby pracującej w pełni zdalnie jest to idealna odskocznia od ciągłej pracy z domu
Kapitan Ryks
Kapitan Ryks
26. Wrzesień, 2023.
Super miejsce do wynajęcia biura. Niewątpliwą zaletą jest świetna obsługa tego miejsca przez Pana Łukasza.
Taku Mazunga
Taku Mazunga
22. Kwiecień, 2023.
Fantastic place and great environment for work. i highly recommend for long stay!
Nemezis Nemezis
Nemezis Nemezis
4. Kwiecień, 2023.
Świetny kontakt. Sala konferencyjna w pełni przygotowana. Z pewnością skorzystamy nie jeden raz.

FANTASTIC STUDIO
Pl. Hallera 5, lok. 14a, 03-464 Warszawa Praga-Północ
(Wejście od pl. Hallera, parter)

695 767 595

Recepcja  Pon. - Pt. 9:00 - 17:00 | Abonament 24/7

info@fantastic-studio.com

Biuro do wynajęcia w Fantastic Studio.

Czasami Open Space to za mało. Prowadzisz swoją własną firmę i zatrudniasz jednego lub dwóch pracowników? W takim wypadku świetnie sprawdzą się nasze mikrobiura do wynajęcia. Biuro coworkingowe w Warszawie to idealne rozwiązanie dla osób prywatnych i przedsiębiorców szukających spokoju i komfortu. Funkcjonalne przestrzenie wspierają kreatywny proces pracy, pozytywnie wpływając na odpowiednie skupienie. Wygodne, warszawskie biuro na godziny zostało zagospodarowane tak, aby pomieścić w sobie wszystko, co będzie Ci najbardziej potrzebne.

Idealne biuro? Coworking w Warszawie!

Wyposażone w podstawowy sprzęt (biurka i krzesła) zapewniają warunki optymalne do pracy. Z jednej strony wciąż pracujesz w coworkingu, co kalkuluje się bardziej niż wynajem biura w biurowcu w centrum, po doliczeniu wszystkich opłat. Z drugiej jednak strony otrzymujesz miejsce do pracy w swoim prywatnym zespole. Niewielka przestrzeń świetnie sprawdzi się jako tymczasowa siedziba startupów, dzięki czemu przechowasz wszystko w jednym miejscu. Biuro coworkingowe sprawdzi się także w przypadku nauki. Przygotowujesz się ze znajomymi do egzaminów? Wynajmijcie gabinet dla siebie i w spokoju wspólnie opracowujcie zagadnienia.

Biuro na godziny dopasowane do Twoich potrzeb

W naszym coworkingu posiadamy sześć mikrobiur różnej wielkości – od 7 m2  do 30 m2. W większości jest to miejsce do swobodnej pracy dla 2-7 os. Wynajęte u nas mikrobiuro możesz zaaranżować w dowolny sposób. Jeśli masz swoje ulubione plakaty, kwiatki, biurka lub fotele to śmiało, nie krępuj się!

Jesteś fanem niestandardowych godzin pracy? Korzystaj z coworkingowego biura kiedy tylko zechcesz – otrzymasz od nas własne klucze, a dzięki nim całodobowy dostęp do wynajętej powierzchni. Takie rozwiązanie umożliwi Ci elastyczne podejście do obowiązków i pracy, nie stresuj się terminami, podziel swoje zadania tak, jak Ci wygodnie. Dodatkowo możesz w pełni korzystać z naszej przestrzeni wspólnej – ChillOut/ Kuchnia (ca. 23 m2), wraz z nielimitowanym dostępem do kawy i herbaty. Podczas wynajmu biura na godziny w Warszawie, możesz korzystać z Internetu Wi-Fi, jak również z Internetu w sieci LAN (czyli przez kabel sieciowy).

Dodatkowy atut to możliwość rezerwacji naszej sali konferencyjnej (ca. 35 m2) na spotkania do 5h/mies. (w cenie wynajmu Twojego mikrobiura). Jeśli potrzebujesz możesz również zarejestrować swoją działalność pod naszym adresem poprzez usługę wirtualnego adresu. Wspomniana usługa jest dostępna w promocyjnej cenie. Jakby tego było mało w cenę wliczyliśmy wszystkie dodatkowe opłaty w tym za tzw. media (woda, prąd. ogrzewanie).

Podsumowując wynajmując u nas warszawskie biuro na godziny płacisz raz (mniej niż za analogiczną przestrzeń w biurowcu po doliczeniu opłat) i możesz w pełni skupić się na Twoim biznesie i Twoich sprawach. Biura coworking w Warszawie to rozwiązania dopasowane do szybkiego tempa miejskiego życia. Korzystaj z profesjonalnej i komfortowej przestrzeni kiedy tylko zechcesz. Skontaktuj się z nami i zapytaj o wolne biura coworkingowe na warszawskiej Pradze!

Pozdrawiamy

Zespół Fantastic Studio