BIURKO OPEN-SPACE

wypróbuj cały tydzień
BEZPŁATNIE

Coworking
elastyczny styl pracy

Coworking Warszawa - Biurko Open Space

Dla kogo

Idealne dla freelancerów, startupów, osób pracujących zdalnie i wszystkich szukających elastycznego miejsca do pracy. 

W pakiecie

Recepcja, własne klucze (dostęp 24/7), WiFi, przestrzeń ChillOut – Kuchnia, Sala konferencyjna, kawa i herbata,  ksero/drukarka/skaner.

Ceny i dostępność

Oferujemy elastyczne pakiety, szczegóły poniżej. Przejdź niżej i zobacz, który jest dla Ciebie odpowiedni. 

wypróbuj cały tydzień
BEZPŁATNIE

Zadzwoń lub napisz i dowiedz się więcej.

695 767 595

Pon- Piąt. 9:00 - 17:00

info@fantastic-studio.com

Pakiety i Ceny 

Razem, ale osobno?  Jedna przestrzeń – wiele pomysłów?  Wspólna praca, ale na własny rachunek?  Elastycznie – na krótszy lub dłuższy czas?   To jest właśnie coworking.

Otwarta przestrzeń coworkingowa została zaaranżowana tak, aby każdy miał w niej poczucie indywidualności.

WYPRÓBUJ TYDZIEŃ BEZPŁATNIE

Pakiety – Biurko

 • 8 dni/mies. (2 dni/tyg.) 
  320,– zł/mc
 • 12 dni/mies. (3 dni/tyg.)
  420,– zł/mc (+2 godz. sali konferencyjnej)
 • 16 dni/mies. (4 dni/tyg.)
  480,– zł/mc (+3 godz. sali konferencyjnej)
 • cały miesiąc (24h/7dni) 
  650,– zł/mc indywidualne biurko na wyłączność (+4 godz. sali konferencyjnej)
 • 1 dzień elastycznie (bez umowy/pakietu)
  50,– zł

*podane ceny są cenami netto

w cenie masz

 • dostęp do Internetu WiFi – bez limitu
 • co-użytkowanie ksera, drukarki, skanera – limit wydruków i kopii
 • dostęp do powierzchni Chill-Out/Kuchni – bez limitu
 • Kawa, herbata – bez limitu
 • bez kaucji, miesięczny okres wypowiedzenia
 • możliwość rejestracji siedziby firmy, fundacji, stowarzyszenia (+50,- zł/mies.)

Zadzwoń lub napisz do nas i dowiedz się więcej.

Przeczytaj opinie naszych Klientów

DOSKONAŁA
45 opinii na
Paweł Kapral
Paweł Kapral
21. Grudzień, 2023.
Sympatyczna obsługa, dużo miejsca, wygodny aneks kuchenny z ekspresem do kawy i całą paletą herbat smakowych ? Naprawdę przyjemnie spedzony czas przy pracy ?
Maryna Kalenska
Maryna Kalenska
10. Grudzień, 2023.
Great coworking place! It’s quite and spacious. It also has a few meeting rooms and a kitchen. The price is very affordable too
Artur Aksamit
Artur Aksamit
16. Listopad, 2023.
Bardzo pozytywne miejsce, super atmosfera. Najlepsza kawa w mieście!
Alessia Raponi
Alessia Raponi
30. Wrzesień, 2023.
Super :)
Michał Dobrzański
Michał Dobrzański
26. Wrzesień, 2023.
Z coworku korzystam już od około roku. Zostaję na pewno na dłużej :) Bardzo przyjemna atmosfera. Kawa zawsze jest. W kuchni się przyjemnie spędza czas i przygotowuje posiłki. Dla mnie jako osoby pracującej w pełni zdalnie jest to idealna odskocznia od ciągłej pracy z domu
Kapitan Ryks
Kapitan Ryks
26. Wrzesień, 2023.
Super miejsce do wynajęcia biura. Niewątpliwą zaletą jest świetna obsługa tego miejsca przez Pana Łukasza.
Taku Mazunga
Taku Mazunga
22. Kwiecień, 2023.
Fantastic place and great environment for work. i highly recommend for long stay!
Nemezis Nemezis
Nemezis Nemezis
4. Kwiecień, 2023.
Świetny kontakt. Sala konferencyjna w pełni przygotowana. Z pewnością skorzystamy nie jeden raz.

FANTASTIC STUDIO
Pl. Hallera 5, lok. 14a, 03-464 Warszawa Praga-Północ
(Wejście od pl. Hallera, parter)

695 767 595

Recepcja  Pon. - Pt. 9:00 - 17:00 | Abonament 24/7

info@fantastic-studio.com

Coworking– kim jesteśmy i czym to się je?

Coworking to idea, która do Polski przywędrowała ze Stanów Zjednoczonych. Główną zasadę tej idei można streścić w sformuowaniu ”Razem a jednak osobno”. Coworking oznacza bowiem przestrzeń, gdzie skupiają się ludzie chcący indywidualnie pracować na swój sukces. Z drugiej jednak strony poprzez pracę we wspólnym środowisku nie uniknione jest to, że w końcu stworzy się jakaś społeczność. W końcu jak wiemy jesteśmy istotami społecznymi, które potrzebują przynależeć do jakiejś większej całości. Jeśli jesteście ciekawi szczegółów tego czym jest coworking zapraszamy do przeczytania oddzielnego artykułu na naszym blogu.

Fantastic Studio to miejsce mające spełnić właśnie taką rolę. Nasz coworking mieści się w dużym mieście, jakim jest Warszawa. Jesteśmy jednak po prawej stronie Wisły co jest sporym atutem tego miejsca.

Po pierwsze dlatego, że znajdujemy się daleko od hałasu śródmieścia, co pozwala naszym coworkerom na spokojną pracę. Po drugie jeśli chcecie się szybko dostać do centrum, nasza lokalizacja również w pełni to umożliwia. Mieścimy się na pl. Hallera, który wraz ze znajdującym się niedaleko (ca. 10 min. pieszo lub 2 przystanki tramwajem) Dworcem Wileńskim stanowi jeden z węzłów komunikacyjnych stolicy. Znajdują się tutaj zarówno pętla autobusowa, postój taksówek(oba na pl. Hallera) jak i końcowa stacja drugiej(rozbudowywanej) linii warszawskiego metra. Do obu punktów można również wygodnie dojechać tramwajem. Powoduje to, że jesteśmy połączeniem ciszy i spokoju charakterystycznych dla obrzeży miasta, z doskonałym dojazdem na drugą stronę Wisły.

Jeśli chodzi o sam coworking to dokładamy wszelkich starań, aby Fantastic Studio było miejscem stworzonym dla ludzi przez ludzi. Chodzi o to, że wszyscy, zarówno zespół Fantastic Studio jak i pracujący w nim coworkerzy kreujemy atmosferę tego miejsca. Staramy się wpisywać jak najdokładniej w definicję coworkingu umożliwiając naszym coworkerom z jednej strony spokojną pracę, z drugiej zaś w pewien sposób patronując tej zróżnicowanej, ale twórczej społeczności.

Pozytywny, naszym zdaniem, wpływ ma na to niedawno rozpoczęta przez nas inicjatywa. Otóż organizujemy spotkania naszej społeczności (ok. jedno na kwartał), gdzie dajemy okazję coworkerom do wzajemnego poznania się i wymiany myśli. Do tej ostatniej nie potrzeba zresztą specjalnych spotkań.

Bowiem jednym z założeń coworkingu jest stworzenie atmosfery, która umożliwi kreatywne rozwiązywanie napotkanych przeszkód. Poprzez to że skupiają się w nim specjaliści z różnych dziedzin jak: informatyka, grafika, marketing, czy architektura krajobrazu, stanowi on pole do wymiany doświadczeń w różnych tematach związanych z szeroko pojętą działalnością gospodarczą. W ten sposób mogą się też narodzić się wspólne przedsięwzięcia.

Kolejnym plusem jest to, że posiadamy też fajną salę konferencyjną, którą również w miarę potrzeby, jeśli nie jest zajęta udostępniamy dla naszych coworkerów.

Zatem praca w coworkingu nie tylko tym warszawskim rozwija Twój biznes i poszerza Twoje spojrzenie na konkretne zagadnienie (wszyscy uczymy się od siebie nawzajem). I to jest w tym modelu świetne. Możesz przyjść, poznać nowych fantastycznych ludzi, zajmujących się różnymi ciekawymi rzeczami. Jednocześnie masz możliwość w spokoju rozwijać swoją działalność. Jeśli chciałbyś/chciałabyś się przekonać jak to jest – wpadnij do nas na dzień próbny (to nic nie kosztuje).

Pokażemy, objaśnimy, odpowiemy na wszystkie pytania.

Pozdrawiamy

Zespół Fantastic Studio.