Wymiennik 18.11.2012


Chcesz na własne oczy zobaczyć jak działa rynek wolny od pieniędzy? Myślisz o tym, żeby przystąpić do systemu wymiany, ale wciąż się wahasz? Lubisz brać i dawać, dzielić się i mnożyć przez podział? Jeśli tak, to znaczy że Pierwsze Targi Społecznościowe są idealnym miejscem dla Ciebie.

— ROZKŁAD JAZDY —

13:00 – 15:00 – warsztat konstruowania lampek nocnych (nie tylko dla dzieci)
13:00 – 13:30 – lekcja boksu dla początkujących
13:30 – 14:30 – warsztaty gry na djembe
15:00 – 16:00 – pokaz i lekcja tanga argentyńskiego
16:00 – 17:00 – pokaz i lekcja bachaty (tańca z Dominikany)
16:00 – 18:00 – poczekalnia: masaż tajski
17:30 – 18:30 – warsztaty z retoryki
18:30 – 19:30 – warsztaty fotografii artystycznej (przynieście aparaty i zdjęcia, będzie okazja do zrobienia wspólnej korekty)
19:30 – 20:00 – warsztaty śpiewu białego/tradycyjnego

uwaga – rozkład może ulec zmianie!

— WAGON RESTAURACYJNY —
tort wegański, szarlotka, niesernik, ciasteczka zbożowe, tarta, pralinki wegańskie, hummus, pasty kanapkowe, mleko migdałowe i sojowe, wymiennikowy napój jabłkowy

— RZECZY ZNALEZIONE i WYTWORZONE —
ręcznie szyte nerki zwane też piterkami, ubrania, książki, komiksy, gry komputerowe, przypinki od Wymiennika i różne różności

Uwaga! Nie akceptujemy złotówek, euro, dolarów ani kart kredytowych. Jeżeli chcesz wziąć udział w wymianie, zarejestruj się w naszym serwisie internetowym (możesz to zrobić teraz pod adresem http://wymiennik.org/dolacz lub na miejscu).

Każdy pasażer otrzyma bilet opiewający na 50 alterek. Alterki to punkty, którymi posługujemy się w celu zmierzenia wartości transakcji. Aby skorzystać z przedmiotów i usług oferowanych na Stacji Wymiennik należy okazać bilet wystawcy, który zapisze na nim wszystkie niezbędne informacje, a następnie udać się do stanowiska koordynatorów.

JAK DOTRZEĆ NA TARGI Z CENTRUM
tramwaj linii 18: METRO CENTRUM –> RATUSZOWA ZOO, a później: http://goo.gl/maps/aobxk
——————————————————————————————
Naczelnik stacji:

Wymiennik. Społecznościowy System Wymiany
www.wymiennik.org

Wymiennik to miejsce w internecie, gdzie pojawiają się przeróżne ogłoszenia i oferty – od naprawy rowerów przez lekcje niemieckiego po warzywa z przydomowego ogrodu. Pełną listę ofert znajdziesz pod adresem: http://bit.ly/wymiennik-ogloszenia

Wiemy, że prawdziwe bogactwo nie kryje się w zdobionych podobiznami władców kawałkach papieru tylko w naszych talentach, pasjach i praktycznych umiejętnościach.

Każdy, kto korzysta z Wymiennika może bez pośrednictwa tradycyjnej waluty podzielić się dowolnym dobrem i znaleźć coś interesującego dla siebie. Nasz system daje możliwość mierzenia i zapisywania wartości wszystkich tych krążących między nami rzeczy i dostarczanych usług. Kiedy korzystasz z Wymiennikowych ofert, nie musisz nic oddawać osobie, która przekazała ci rzecz lub wykonała usługę – zobowiązanie dotyczy całej społeczności, więc można wypełnić je później, dając coś od siebie komuś zupełnie innemu.

Podziel się na ...Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin