Biurko Open-Space – Coworking Warszawa

coworking warszawa

Coworking Warszawa. Razem, ale osobno?  Jedna przestrzeń – wiele pomysłów?  Wspólna praca, ale na własny rachunek?  Elastycznie – na krótszy lub dłuższy czas?   To jest właśnie coworking.

Otwarta przestrzeń coworkingowa została zaaranżowana tak, aby każdy miał w niej poczucie indywidualności.

Wypróbuj, cały tydzień coworkingu GRATIS!

Pakiety – Biurko

 • 8 dni/mies. (2 dni/tyg.) 280,–zł/mies.
 • 12 dni/mies. (3 dni/tyg.) 360,–zł/mies. (+2 godz. sali konferencyjnej)
 • 16 dni/mies. (4 dni/tyg.) 440,–zł/mies. (+3 godz. sali konferencyjnej)
 • cały miesiąc (24h/7dni) 550,–zł/mies. indywidualne biurko na wyłączność (+4 godz. sali konferencyjnej)
 • 1 dzień elastycznie (bez umowy/pakietu) 50,–zł

*podane ceny są cenami netto

w cenie masz

 • dostęp do Internetu WiFi – bez limitu
 • co-użytkowanie ksera, drukarki, skanera – limit wydruków i kopii
 • dostęp do powierzchni ChillOut-Kuchni – bez limitu
 • Kawa, herbata – bez limitu
 • bez kaucji
 • miesięczny okres wypowiedzenia

Zadzwoń lub napisz do nas i dowiedz się więcej.

+48 695 767 595
Pon.-Piąt. 9:00-17:00
info@fantastic-studio.com

Sprawdź na mapie jak do nas dojechać

Coworking– kim jesteśmy i czym to się je?

Coworking to idea, która do Polski przywędrowała ze Stanów Zjednoczonych. Główną zasadę tej idei można streścić w sformuowaniu ”Razem a jednak osobno”. Coworking oznacza bowiem przestrzeń, gdzie skupiają się ludzie chcący indywidualnie pracować na swój sukces. Z drugiej jednak strony poprzez pracę we wspólnym środowisku nie uniknione jest to, że w końcu stworzy się jakaś społeczność. W końcu jak wiemy jesteśmy istotami społecznymi, które potrzebują przynależeć do jakiejś większej całości. Jeśli jesteście ciekawi szczegółów tego czym jest coworking zapraszamy do przeczytania oddzielnego artykułu na naszym blogu.

Fantastic Studio to miejsce mające spełnić właśnie taką rolę. Nasz coworking mieści się w dużym mieście, jakim jest Warszawa. Jesteśmy jednak po prawej stronie Wisły co jest sporym atutem tego miejsca.

Po pierwsze dlatego, że znajdujemy się daleko od hałasu śródmieścia, co pozwala naszym coworkerom na spokojną pracę. Po drugie jeśli chcecie się szybko dostać do centrum, nasza lokalizacja również w pełni to umożliwia. Mieścimy się na pl. Hallera, który wraz ze znajdującym się niedaleko (ca. 10 min. pieszo lub 2 przystanki tramwajem) Dworcem Wileńskim stanowi jeden z węzłów komunikacyjnych stolicy. Znajdują się tutaj zarówno pętla autobusowa, postój taksówek(oba na pl. Hallera) jak i końcowa stacja drugiej(rozbudowywanej) linii warszawskiego metra. Do obu punktów można również wygodnie dojechać tramwajem. Powoduje to, że jesteśmy połączeniem ciszy i spokoju charakterystycznych dla obrzeży miasta, z doskonałym dojazdem na drugą stronę Wisły.

Jeśli chodzi o sam coworking to dokładamy wszelkich starań, aby Fantastic Studio było miejscem stworzonym dla ludzi przez ludzi. Chodzi o to, że wszyscy, zarówno zespół Fantastic Studio jak i pracujący w nim coworkerzy kreujemy atmosferę tego miejsca. Staramy się wpisywać jak najdokładniej w definicję coworkingu umożliwiając naszym coworkerom z jednej strony spokojną pracę, z drugiej zaś w pewien sposób patronując tej zróżnicowanej, ale twórczej społeczności.

Pozytywny, naszym zdaniem, wpływ ma na to niedawno rozpoczęta przez nas inicjatywa. Otóż organizujemy spotkania naszej społeczności (ok. jedno na kwartał), gdzie dajemy okazję coworkerom do wzajemnego poznania się i wymiany myśli. Do tej ostatniej nie potrzeba zresztą specjalnych spotkań.

Bowiem jednym z założeń coworkingu jest stworzenie atmosfery, która umożliwi kreatywne rozwiązywanie napotkanych przeszkód. Poprzez to że skupiają się w nim specjaliści z różnych dziedzin jak: informatyka, grafika, marketing, czy architektura krajobrazu, stanowi on pole do wymiany doświadczeń w różnych tematach związanych z szeroko pojętą działalnością gospodarczą. W ten sposób mogą się też narodzić się wspólne przedsięwzięcia.

Kolejnym plusem jest to, że posiadamy też fajną salę konferencyjną, którą również w miarę potrzeby, jeśli nie jest zajęta udostępniamy dla naszych coworkerów.

Zatem praca w coworkingu nie tylko tym warszawskim rozwija Twój biznes i poszerza Twoje spojrzenie na konkretne zagadnienie (wszyscy uczymy się od siebie nawzajem). I to jest w tym modelu świetne. Możesz przyjść, poznać nowych fantastycznych ludzi, zajmujących się różnymi ciekawymi rzeczami. Jednocześnie masz możliwość w spokoju rozwijać swoją działalność. Jeśli chciałbyś/chciałabyś się przekonać jak to jest – wpadnij do nas na dzień próbny (to nic nie kosztuje).

Pokażemy, objaśnimy, odpowiemy na wszystkie pytania.

Pozdrawiamy

Zespół Fantastic Studio.

Coworking Warszawa – Biurko-Open-Space, Cowork Warszawa, biurko do wynajęcia – elastyczne biuro – to jest to: Coworking Warszawa

Podziel się na ...Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin